Summer Sale - free shipping on all orders!
Personal menu
Ara

Şartlar ve Koşullar

Şartlar ve Koşullar

Uygulamayı indirip kullanmaya başladığınızda bu şartlar otomatik olarak sizin için geçerli olacaktır – bu nedenle uygulamayı kullanmadan önce bunları dikkatlice okuduğunuzdan emin olmalısınız. Uygulamayı, uygulamanın herhangi bir bölümünü veya ticari markalarımızı hiçbir şekilde kopyalamanıza veya değiştirmenize izin verilmez. Uygulamanın kaynak kodunu çıkarmaya çalışmanıza izin verilmez ve ayrıca uygulamayı başka dillere çevirmeye veya türev sürümler oluşturmaya çalışmamalısınız. Uygulamanın kendisi ve uygulama ile ilgili tüm ticari marka, telif hakkı, veritabanı hakları ve diğer fikri mülkiyet hakları halen Nitro Mekatronik Otomotiv Arıza Tespit Cihazları Sanayi Bilişim AŞ’ye aittir.

Nitro Mekatronik Otomotiv Arıza Tespit Cihazları Sanayi Bilişim AŞ, uygulamanın olabildiğince kullanışlı ve verimli olmasını sağlamayı taahhüt eder. Bu nedenle, herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle uygulamada değişiklik yapma veya hizmetleri için ücret alma hakkını saklı tutarız. Tam olarak ne için ödeme yaptığınızı size açıkça belirtmeden, uygulama veya hizmetleri için sizden asla ücret almayacağız.

NitroSmart uygulaması, Hizmetimizi sağlamak için bize sağladığınız kişisel verileri depolar ve işler. Telefonunuzu ve uygulamaya erişimi güvenli tutmak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu nedenle, cihazınızın resmi işletim sistemi tarafından dayatılan yazılım kısıtlamalarını ve sınırlamaları kaldırma işlemi olan telefonunuza jailbreak yapmamanızı veya telefonunuzu rootlamamanızı öneririz. Bunları yapmak, telefonunuzu kötü amaçlı yazılımlara/virüslere/kötü amaçlı programlara karşı savunmasız hale getirebilir, telefonunuzun güvenlik özelliklerini tehlikeye atabilir ve NitroSmart uygulamasının düzgün veya hiç çalışmadığı anlamına gelebilir.

Uygulama, Hüküm ve Koşullarını beyan eden üçüncü parti hizmetlerini kullanır.

Uygulama tarafından kullanılan üçüncü parti hizmet sağlayıcıların Hüküm ve Koşullarına bağlantı.

Google Play Hizmetleri

Google Analytics for Firebase

Nitro Mekatronik Otomotiv Arıza Tespit Cihazları Sanayi Bilişim AŞ’nin sorumluluk almayacağı bazı şeyler olduğunu bilmelisiniz. Uygulamanın belirli işlevleri, uygulamanın aktif bir internet bağlantısına sahip olmasını gerektirir. Bağlantı Wi-Fi olabilir veya mobil ağ sağlayıcınız tarafından sağlanabilir, ancak Nitro Mekatronik Otomotiv Arıza Tespit Cihazları Sanayi Bilişim AŞ, Wi-Fi erişiminiz yoksa uygulamanın tam olarak çalışmamasından sorumlu tutulamaz ve hiçbir veri hakkınız kalmaz.

Uygulamayı Wi-Fi bulunan bir alanın dışında kullanıyorsanız, mobil ağ sağlayıcınızla yaptığınız sözleşmenin şartlarının yine de geçerli olacağını unutmamalısınız. Sonuç olarak, uygulamaya erişirken bağlantı süresince veri maliyeti veya diğer üçüncü taraf ücretleri için mobil sağlayıcınız tarafından sizden ücret alınabilir. Uygulamayı kullanırken, veri dolaşımını kapatmadan uygulamayı kendi bölgeniz (yani bölge veya ülke) dışında kullanırsanız, dolaşım veri ücretleri de dahil olmak üzere bu tür ücretlerin sorumluluğunu kabul edersiniz. Uygulamayı kullandığınız cihazın fatura ödeyen tarafı siz değilseniz, uygulamayı kullanmak için fatura ödeyen kişiden izin aldığınızı varsaydığımızı lütfen unutmayın.

Aynı şekilde, Nitro Mekatronik Otomotiv Arıza Tespit Cihazları Sanayi Bilişim AŞ, uygulamayı kullanma şekliniz konusunda her zaman sorumluluk alamaz, yani cihazınızın şarjlı kaldığından emin olmanız gerekir – pili biterse ve açamıyorsanız hizmetten faydalanmak için Nitro Mekatronik Otomotiv Arızası Tespit Cihazları Sanayi Bilişim AŞ sorumluluk kabul etmez.

Nitro Mekatronik Otomotiv Arıza Tespit Cihazları Sanayi Bilişim AŞ’nin uygulamayı kullanmanızla ilgili sorumluluğu ile ilgili olarak, uygulamayı kullanırken, uygulamanın her ne kadar her zaman güncel ve doğru olmasını sağlamaya çalışsak da, bilgileri size sunabilmemiz için bize bilgi sağlamaları için üçüncü taraflara güveniyoruz. Nitro Mekatronik Otomotiv Arıza Tespit Cihazları Sanayi Bilişim AŞ, tamamen uygulamanın bu işlevselliğine güvenmeniz sonucunda yaşayacağınız doğrudan veya dolaylı hiçbir kayıp için sorumluluk kabul etmez.

Bir noktada, uygulamayı güncellemek isteyebiliriz. Uygulama şu anda Android ve iOS’ta mevcuttur – her iki sistem için (ve uygulamanın kullanılabilirliğini genişletmeye karar verdiğimiz ek sistemler için) gereksinimler değişebilir ve uygulamayı kullanmaya devam etmek istiyorsanız güncellemeleri indirmeniz gerekir. Nitro Mekatronik Otomotiv Arıza Tespit Cihazları Sanayi Bilişim AŞ, uygulama da yapılacak güncellemelerin , cihazınızda bulunan android veya ios sürümüyle her zaman çalışacak şekilde olacağına söz vermez. Ancak, size teklif edildiğinde uygulama güncellemelerini her zaman kabul edeceğinizi taahhüt edersiniz, ayrıca uygulamayı sağlamayı durdurmak isteyebiliriz ve size herhangi bir fesih bildiriminde bulunmaksızın uygulamayı herhangi bir zamanda sonlandırabiliriz. Size aksini söylemediğimiz sürece, herhangi bir fesih üzerine, (a) bu şartlarda size verilen haklar ve lisanslar sona erecektir; (b) uygulamayı kullanmayı bırakmalı ve (gerekirse) cihazınızdan silmelisiniz.

Bu Hüküm ve Koşullardaki Değişiklikler

Şartlar ve Koşullarımızı zaman zaman güncelleyebiliriz. Bu nedenle, herhangi bir değişiklik için bu sayfayı periyodik olarak gözden geçirmeniz önerilir. Bu sayfada yeni Hüküm ve Koşulları yayınlayarak herhangi bir değişiklik hakkında sizi bilgilendireceğiz.

Bu şartlar ve koşullar 2022-03-15 tarihinden itibaren geçerlidir

Bizimle iletişime geçin

Şartlar ve Koşullarımız hakkında herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, webmaster@nitrobilisim.com.tr adresinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.